ERG Mimarlık – Tiny House

Erman Bey Merhaba,

Talebiniz üzerine hazırladığımız web tasarım teklifini ana sayfa çimleriyle sizlere aktarmak istedik.

Genel Bilgiler:

Tasarımda sizin renginiz olun koyu tonlar kullanılsa da, tasarım içinde dilediğiniz rengi seçebiliriz. Tiny house projesi için de turuncu tonları kullandık ancak markanızın ana rengine sadık kaldık. Logo zeminini ana renk olarak baz aldık. Malumunuz beyaz kısım her zeminde kullanılmadığı için zemin rengi tercih edilmektedir.

Size kısaca tasarımın özelliklerinden bahsetmek istiyorum;

Tasarım yurt dışından alınan premium temalardan oluşmaktadır ve bu sayede visual eklentisiyle, özel yazılım gibi değişimler sağlanmaktadır. Sitenin arayüzü tamamen tecrübeyle sabit olan, kullanıcı dostu olacak şekilde hazırlanır. SSL sertifikası ilk kurulumdan itibaren aktif edilir. Ana sayfanın genel dizaynı, hizmetler kısmı, prestij yazıları, (Neden ERG Mimarlık, Neden ERG Tiny House v.b) referans şirketler veya projeler, devam eden projeler veya tamamlanan projeler gibi kısımlar bizim görsel zevkimize göre tasarlanıp daha sonra sizin beğeninize sunulur. (Güvenli Site) Tasarımlara sınırsız içerik veya done girilebilir. Bir çok özel eklentiyle de WhatsApp gibi iletişim seçenekleri de dahil edilmektedir. Tamamen mobil uyumlu olan tasarımlarda projelerin resimlerinin dizaynında ve zoom özellikleri mevcuttur. Malumunuz sizin için görsel önemlidir ve müşteriler dunu detaylı incelemek ister.

Tasarım sade ve anlaşılır bir özelliğe sahiptir. Kafa karıştırıcı, uzun yollar gösteren bir olumsuzluk yoktur. Hızlı menü ve hızlı iletişim seçenekleriyle müşteriler en hızlı şekilde size ulaşacaktır. Tasarımın ana sayfasının hem PC hem Mobil görünümünü bu görselle aktarabiliriz.

MİMARLIK – İNŞAAT – DEKORASYON
TİNY HOUSE

Tasarımların bir birine yakın olduğunu görüyoruz. Bunu sizinle telefonla konuştuk sadece renk değişimi olması size de mantıklı gelmişti. Ama dilerseniz üst menüyü turuncu yapıp, menü yazılarını beyaz yapabilir veya menüyü yarım kuşak çekip diğer kısımları sade bırakabiliriz. Yani dilediğiniz görsel değişimi sağlayabilmekteyiz.

Not: PC görseli ne kadar değişirse değişsin, mobil kullanımda aynı görünecektir. Dünyada web sitelerinin %70’i bu şekildedir ve ziyaretçilerin yani müşterilerin alıştığı tarz budur.

Tasarımlar arası geçişler linklerle sağlanmaktadır ve bir biriyle bağlantılı olacaktır.

Kurulum Süreci;

İçeriklerin ve şirketle ilgili bilgilerin hazır olması durumunda, tasarımızın bir tanesi ortalama 6 gün sürer. Bu süre kısa olabilir ancak biz bu konuda 1 yada 2 gün opsiyon kullanıyoruz. İki site için şirket bilgileri hemen hemen aynı olduğundan dolayı ve sadece hizmetler değişeceği için daha hızlı bir süreç olabilir.

İçerik Düzenleme;

Bizler yılların verdiği tecrübemize dayanarak iki siteyi de kendi tecrübemizle hazırlayıp yayına alıyoruz ve beğeninize sunuyoruz. Burada sizin fikirlerinizi de rica edip, fikirlerinizle becerilerimizi harmanlayıp son halini veriyoruz. Ardından onayınız olması durumunda mail ve iletişim formu ayarlarını tamamlıyoruz.

Mail Sistemi;

E-Mail sistemiz genel olarak outlook üzerinden yapılır ve kurulumları tarafımızca sağlanır. Mobil cihazlarınıza da bu maili kurabilirsiniz. Outlook ile kurulan mailleri sınırsız kullanıyorsunuz ancak haftalık veya mail yoğunluğuna göre aylık olarak güncellemeniz önemli.

Yoast SEO Kurulumu; 

Yoast SEO, Site içi seo çalışması için kurulan bir eklenti yazılımıdır. Dünyada en çok kullanılan bu eklenti, sizi Google aramalarında üst sıraya çıkarmaya yarar. Başlangıç paketi de, Google tarafından tanınmanızı ve sayfaların doğru analiz edilmesi, genel Google sayfa indexlemesini düzenler. bu sayede ileride profesyonel seo yaptığınızda temelin hazır olmasını sağlar. Temelde bu hizmetin yapılması zorunlu olmasa da, ileride yapılacak çalışmalar için süreci çok hızlandırır ve maliyeti düşürür. Bu hizmeti de talep ederseniz 1.500 + KDV ile sağlayabiliriz. Ayrıca unutmayın; kurulumu ücretsiz olarak zaten yapıyoruz, önerimiz başlangıç paketini de yapmanızdır.

Dil Seçeneği; 

Web sitenizde İngilizce veya diğer dil seçeneklerini isterseniz, bu konuda da otomatik değil, manuel çeviri ile ikinci arayüzü sağlıyoruz. Ben var gelmek ben var gitmek gibi çeviri olmaz ve dilediğiniz ülke için dilediğiniz resimleri koyabilirsiniz. Örneğin Türkçe sitede kullandığınız villa resmini, İngilizce dilde girmezsiniz. Bu da gösterir ki her dil için ayrı arayüz yapılmaktadır. Dil seçeneği için her dil başına ücretimiz 2.000 TL + KDV’dir.

Teknik Destek;

Teknik destek konusunda dijital ortamlarda (Google Yorumları – Sahibinden Kurumsal Yorumlarımız – Müşterilerimizin Aranmasında Alacağınız Yorumlar) müşterilerimiz genel olarak bizim teknik destek hassasiyetimizden bahsederler. 7/24 ulaşabileceğiniz bir ekibiz. İleride yaptığınız her projede çektiğiniz resimleri, özel şablona ekleyerek web sitenize ücretsiz olarak ekliyoruz. Diğer teknik konularda da en hızlı şekilde yanıt veriyoruz.

Yıllık Ödemeleriniz;

Hosting, SSL Sertifikası (Güvenlik Sertifikası) ve alan adı ödemeniz yıllık 1.750 TL + KDV’dir. Alan adı sizde olması durumunda kendiniz ayrıca onu öderseniz ve fiyattan 10 Dolar + KDV düşüş yapılır. Bu da ortalama 400 TL + KDV eder. Kalan tutar yıllık 1.350 TL + KDV’dir. E-Mail kullanımlarınız dahil.

Fiyatlandırma;

Web Siteleri; Geçici süreyle sağladığımız kampanya dahilinde, 2 web sitesini, içeriklerin tamamı eklenmiş, WhatsApp kurulmuş, mail sistemleri aktif şekilde, 12.000 + KDV ile tamamlayacağız. Her bir site 6.000 + KDV tutacaktır. Size ilettiğimiz referans sitelerde de gördüğünüz gibi oldukça profesyonel, anlaşılır ve şık tasarımlardır.

Diğerleri; Diğer hizmetleri de dilerseniz ek olarak sunar fiyata ekleriz.

Ödeme Şekli

Erman Bey, site fiyatlarımız maliyete yakındır. Açık konuşmayı severim. Dilerseniz tema aldığımız yerin linkini de atabilirim. Her tema 78 Dolar + KDV ile bize boş olarak gelmektedir ve biz Türkçe diline çevirmekteyiz. Hosting, SSL sertifikası gibi maliyetler de binince neredeyse 4.000 TL + KDV gibi maliyetimiz var. Bizler de toplu alınan bu tasarımların tanıtımı ve referans olunması açısından böyle bir sürece girdik. Bu şekilde ödemenin diğer hizmetler hariç iki web sitesi için 8.000 + KDV’sini peşin almak durumundayız. Ödemenizi faturanız kesildikten sonra yapacaksınız. Faturasız işlem yapmıyoruz ve ileride haklarınızı savunmanız için faturanız elinizde olmalı mutlaka.

Ödemenin kalan kısmını dilerseniz iş bitiminde dilerseniz de 3 ay erteleme kampanyamızdan yararlanarak 3 ay sonra ödeyebilirsiniz.

Diğer hizmetlerden de yararlanmak isterseniz o hizmetlerin de yarısını peşin kalanını da kampanya dahilinde 3 ay sonra ödeyebilirsiniz.

×