İnşaat Mimarlık Mobil Uyumlu Web Sitesi

İnşaat, mimarlık, tadilat ve sektörel benzerlik içeren alanlar için tasarlanan mobil uyumlu web sitesi WordPress tabanlı olarak piyasaya sunuldu. Visual composer eklentisi ile beraber kolay bir kullanım imkanız sunan bu tasarım, özellikle mimari sektörde büyük ilgi gördü. İnşaar, mimarlık ve tadilat gibi alanlarda hizmet veriyorsanız, kesinlikle incelemeniz gerektiğiniz düşündüğüm İnşaat Mimarlık mobil uyumlu web sitesinin genel özellikleri şöyle.

Tasarım %100 mobil (responsive) tasarımdan oluşmaktadır. Özellikle güçlü seo alt yapısı sayesinde, sektörünüzde hızlı bir şekilde arama  motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Tasarımın bir diğer önemli özelliği ise, hazır şablon mantığından uzak, özel yazılım edasıyla sürükle bırak yöntemiyle dizayn edilmektedir. Kolay kullanım arayüzü sayesinde dilediğiniz gibi düzenleyebilir, projelerinizi ekleyebilir ve tüm girişleri her noktasında siz yönetebilirsiniz. BU tasarım İnşaat Mimarlık Mobil Uyumlu Web Sitesi aramalarında öne çıkmış ve en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almıştır. Sadece bu sektöre değil, diğer endüstriyel sektöre de uyum sağlaması ile bilinmektedir. Ayrıca içeriğinde bulunan Slider Revolution ile eşsiz slayt çalışma imkanı sağlamaktadır.

Tasarımın görselini ilettiğimiz bu çalışma; www.ertlifetinyhouse.com web sitesinden alınmış ve bu tasarım size bahsettiğimiz arayüz ile hazırlanmıştır. Slider Revolution tarafından sunulan eşsiz slayt çalışması ile, siteye ilk girişte inanılmaz bir kalite sergilenmektedir. Web sitelerinde ilk girişte sizi cezbeden slaytın önemi de bu şekilde görülmektedir. Girişte sergilenen slayt dışında, inşaat, mimarlık mobil uyumlu web sitesi çalışmalarında WhatsApp butonu da büyük önem taşımaktadır. Bu web sitelerinde iletişimi hızlandırmak için mutlaka hızlı iletişim alanında WhatsApp butonu eklenmelidir.

Tasarımın görsel kısmını inceledikten sonra, size verdiğimiz linkten veya görsele tıklayarak da inceleyebilirsiniz. Tasarımın farklı örneklerini incelemek, aklınıza takılan soruları iletmek veya kendiniz için bu eşsiz tasarımı hayata geçirmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Unutmayın, WordPress tabanlı sitelerde 3 maddeye önem vermelisiniz. Birincisi Visual Composer, ikincisi Slider Revulition, üçüncüsü ise Yoast SEO. Bu eklentiler web siteniz için olmazsa olmaz bir yazılımdır. Bunlar dışında kullanacağınız eklentiler, web sitesi çalışmanıza katkı sağlamayacaktır. Daha fazla bilgi ve eğitim için @webhodo instagram hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

×