BİZ KİMİZ?

WebHoDo, ülkemizde internetin yaygın olmadığı 2003 yılında, markaların interneti etkili kullanmaları için tamamen ücretsiz fikir üreten ilk ve tek blog sitesi olarak kuruldu. Farklı alan adlarıyla yayın yapan WebHoDo, ”bi fikrimiz var” sloganıyla hobi amaçlı başladığı internet fikirlerinin firmalarca uygulanması ve başarı sağlamasıyla beraber, gelen talepler üzerine şirketleşme sürecine girdi.

Günümüze kadar 10.000+ internet fikirleri sunduk. Fikirlerimizi Web Tasarım, E-Ticaret Seo Optimizasyonu, Sosyal Medya Planlama, İnternetin Etkin Kullanımı ve Markalaşma alanlarında sunduk. Fikirlerimiz Türkiye’nin ve dünyanın önemli markaları tarafından kullanıldı. Bu başarılarımızın devamı için, fikirlerimizi sürekli güncellemekte, gelişen internet dünyasını yakından takip etmekteyiz.

Bu süreçte ilkelerimizde asla değişiklik yapmadık. Markaların interneti en iyi şekilde kullanmaları için, bizimle ticari ilişkileri olsun veya olmasın, ücretsiz fikir sunmaya devam ediyoruz. Markaların bizimle çalışma şartlarında da değişiklik yapmadık; hedefi olmayan hiç bir kurum veya kuruluşla çalışmıyoruz. Çünkü kimsenin kıymetli zamanımızı çalmasına izin veremeyiz. Bizler zamanımızı daha fazla fikir üretmek için kullanıyoruz. Hedefi olduğunu söyleyen ancak bir yıl geçmesine rağmen gereken gayreti göstermeyen kişi veya kurumlarla da yollarımızı ayırıyoruz. Çünkü bizler para değil; yakalayacağınız başarının altındaki imza olmak istiyoruz.

WebHoDo, fikirlerimizden yararlanan her markaya istediği hizmet alanımızdaki farklı şirketlerle çalışma özgürlüğü sunmuş ve kazancı her zaman ikinci planda tutmuştur. Bizim ortaya çıkardığımız fikirlerin, bizimle aynı işi yapan başka şirketlerce kullanılması, bizi rahatsız etmek yerine her zaman mutlu etmiştir. Fikirlerimizle internet dünyasında başarıya ulaşan markalar her geçen gün artmakta ve imzamız bu markalarla yayılmaktadır. İzmir merkez ofisimiz, Ankara, Samsun, irtibat ofislerimizle, projelerimizde çözüm ortaklarımız dahil onlarca kişinin istihdam edilmesine katkıda bulunarak, sizinle beraber daha nice fikirlere, nice başarılara ulaşmak dileğiyle…

Sizlerde hizmetlerimizden yararlanıp, düşük maliyetlerle yüksek gelirler elde ederek, markalaşma yolunda hızlı adımlar atmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Mutlaka sizin için de ”bi fikrimiz var” Çünkü; İşimiz internetin etkili kullanılması, gerisi haddimizi aşar!

Vizyon ve Misyonumuz;

Her şirketin vizyonu ve misyonu yaptığı işler ve ulaştığı başarılarla kanıtlanır. Sadece yazıda kalacak olan bu cümleleri allayıp pullayıp buraya yazmak için zaman harcamak yerine; bu zamanı daha iyi fikirler üretmek, markalara +1 kazandırmak için kullanmayı tercih ederiz.