KURUMSAL

Hakkımızda;

2003 yılında çıktığımız bu yolda, müşteri sayısı 400+ olan,  memnuniyet oranı %97 gibi yüksek rakamlara ulaşan bir marka olduk. Türkiye’de WordPress ve Opencart alt yapısını kullanan ilk markalardan biriyiz.  İnternetin etkili kullanımı konusunda, Türkiye’nin en fazla fikir üreten markalarından biri olma özelliğini de taşıyan WebHoDo, bu alanda da ilke imza atarak ”Türkiye’nin Ücretsiz Fikir Üreten İlk Markası” olmuştur.

Günümüze kadar 10.000+ internet fikirleri sunan markamız, İnternetin Gücünü kullanarak, markanız için en etkili yöntemi seçip, yeni müşterilere ulaşarak, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamanızı hedeflemiştir.  Bu projelere bağlı olarak, Web Yazılım, APP (Mobil Uygulama) ve Kurumsal Web Tasarım, E-Ticaret Yazılımı, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO Optimizasyonu (Google) Google Ads, Online Ödeme (Kredi Kartı – Kapıda Ödeme – Havale) Sistemleri Kurulum ve Entegrasyonu,  alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Bizi farklı yapan; hizmetlerimizi sunarken eğitim odaklı, sınırsız ve ücretsiz destek ile, danışmanlık ihtiyacı duymadan, kendi beceriniz, birikiminiz ve bizden aldığınız fikirler ile interneti en etkili şekilde kullanmanızı sağlıyor olmamız! 

Hedefi olmayan hiç bir işletme ile çalışmıyoruz! Kimsenin kıymetli zamanımızı çalmasına ve onlarında zamanlarını boşa harcamasına izin veremeyiz. Başarıya ulaşmak isteyen her markanın sonuna kadar yanındayız. Çünkü biz; Para kazanmaktan çok; yakalayacağınız başarının altındaki imza olmak için mücadele ediyor, zamanımızı daha iyi fikirler sunmak için harcıyoruz! 

Dijital dünyadaki değişimleri takip etmek için zamanınız yoksa, bizi takip etmeniz yeterli. Çünkü biz; yolu biliyoruz!
Hadi tanışalım; sizin için de mutlaka ”bi fikrimiz var”…

Vizyon ve Misyonumuz;

Her markanın vizyonu ve misyonu yaptığı işler ve ulaştığı başarılarla kanıtlanır. Sadece yazıda kalacak olan bu cümleleri allayıp pullayıp buraya yazmak için zaman harcamak yerine; bu zamanı daha iyi fikirler üretmek, markalara +1 kazandırmak için kullanmayı tercih ederiz…

Markamız;

WebHoDo markamız, internette var olmak için sahip olunması zorunlu olan Web Tasarım, Hosting, Domain isimlerinin kısaltması ile oluşturulmuştur. Markamız 2003 yılında fikir olarak alınmış sadece slogan olarak kullanılmıştır. Bu süreçte markaların bir birini taklit etmesi ve sloganımızın farklı yerlerde izinsiz kullanılması sebebiyle markalaştırılmış ve resmi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Logomuzun renkleri 2003 yılından günümüze kadar Bordo ve Gri olarak kullanılmış olup, hiç bir şekil, renk veya model değişikliğine gidilmemiştir.

×