Mobil Uyumlu İnşaat Web Sitesi

Mobil Uyumlu İnşaat Web Sitesi

Mobil uyumlu WordPress İnşaat web sitesi tasarımı nedir ?

Mobil uyumlu WordPress inşaat web sitesi tasarımı konusunda bir çok tasarıma ulaşmanız mümkün. Ancak WordPress inşaat web sitesi tasarımı ararken şuna dikkat edin; WordPress inşaat sitesi tasarımları sizi şablona bağımlı bırakır. Yani dilediğiniz gibi sitenin ana sayfalarını değiştiremez, içerikleri istediğiniz gibi boyutlandıramaz, galeri kullanımını kısıtsız yapamazsınız. Kısacası sizi kendine bağlar ve tasarlarken patron kendisi olur. Aşağıda MSS İnşaat için yaptığımız WordPress site örneği mevcut. Oysa Hazır inşaat web sitesi tasarımı dışında farklı seçeneklerde mevcuttur.

Bunlar WordPress tarafından sunulan alt yapıya kurulan şablonlardır. Görünüşte mobil uyumlu WordPress şablon gibi olsa da, içeriklerini düzenleyebildiğiniz bu tasarımlar özel yazılımın yerini tutacak kadar gelişmiştir. Özel proje yayınlama araçları mevcuttur. Siteye WhatsApp gibi kolay iletişim butonları koyabilirsiniz. Projelerinizin dışında ana sayfanın ara yüzü oldukça profesyoneldir ve projelerinizi tam ekran sunacağınız slayt eklentileri var. İnşaatçılar için görsel yayınlama önemlidir.

MSS İnşaat Web Sitesi Tasarımı

Mobil uyumlu WordPress inşaat siteleri mobil uyumlu mudur?

Tasarımların hepsi mobil uyumlu olmayabilir bu konuda mutlaka sorunuzu iletin ve mobil uyumlu olduğuna dair teyit alın. Bizlerin sizin için hazırladığı tüm inşaat sitesi tasarımları mobil uyumludur ve %100 uyumluluk gösterir. Üstelik Seo optimizasyonu konusunda da oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Buna aşağıda değineceğiz.

Tasarımlar özel yazılımlara göre ekonomik midir?

Birden fazla kişiye satıldığı için tabi ki ucuza mal olur. Ancak sizi bir şablona bağlı bırakır. Orada resim varsa siz sadece rezim ekleyebilirsiniz Size sunduğumuz inşaat tasarımlarında ise dilediğiniz gibi sayfayı tasarlayabilirsiniz. Bir nevi özel yazılım gibi rahatça tasarımları zevkinize göre dizayn edersiniz.

Ortalama fiyatlandırma politikası

Ücretler WordPress şablonlarında çok yüksek değildir. Örneğin bin liraya bile profesyonel bir inşaat web sitesi yapmanız mümkün. Sadece eklentiler ücreti değiştirir. Bu da çok fazla fark oluşturmaz. Bu konuda bize danışarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bahsetmek istediğimiz önemli bir konu da SEO Optimizasyonu.

Seo kurulumu yapılıyor mu?

Seo optimizasyonu konusunda WordPress tasarımlar çok iyi sonuçlar vermektedir. Bu herkes tarafından kabul edilir bir gerçektir. Özellikle yoast seo gibi özel eklentilerle sağlanmaktadır ki; Yoast seo eklentisi dünya üzerinde en çok tercih edilen WordPress seo eklentisidir. . Bu eklentilerin ücretsiz versiyonları da sizin için iyi sonuçlar çıkaracaktır. Üstelik kurulumu da oldukça basittir. Kendi WordPress inşaat web sitesi tasarımınızı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu konuda sorun yaşamaz ve eğitim videolarından bile yönetebilirsiniz. Aşağıda Zorerler A.Ş. için yaptığımız WordPress Web Sitesi Örneği Mevcut.

Web sitesini kendim mi yöneteceğim?

Bizler web tasarım hizmeti verirken yönetimi kendimiz sağlıyoruz. Çünkü siz işlerinize zaman ayırın istiyoruz. Aklınız web sitesinde kalmasın. Sizler yaptığınız işleri resimleriyle açıklamasıyla ilettiğinizde güncellemeyi bizler yapıyoruz. WordPress şablonlarda size sunulan şablon ve panelden siz yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ekonomik görünen o tasarımlar aslında sizin vaktinizi oldukça fazla çalıyor. Destek konusunda sağlam firmalarla çalışıyorsanız ayrı bir konu ama bunu mutlaka satın almadan önce konuşun.

Nasıl ulaşabilirim?

WordPress tema satışı olan yabancı platformlarda mevcut. Oldukça fazla çeşit var. Fiyatları 50 ila 100 Dolar arasında değişiyor. Ancak oradan almakla bitmiyor. Tasarımı Türkçe diline çevirmek ve gereken ayarları yapmak, içeriği sıfırlamak ve kendinizce tasarlamanız gerekiyor. Bazı kısımlarda kod istenebilir bu konuda da uzman birine danışmanız şart. Siz en iyisi web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz bizimle WhatsApp butonuna tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. Siz işinizi yaparken biz bir hafta gibi kısa sürede inşaat sitenizi tamamlayıp teslim edelim. Aşağıda ENG Zemin A.Ş. İçin yaptığımız Web Sitesi Örneği Mevcut.

ENG Zemin Web Sitesi Tasarımı

Örnek sitelere; www.engzemin.com – www.mssinsaat.com.tr – www.izmirdekompletadilat.com adreslerinden ulaşabilirsiniz. Bunlar sadece bir kaç örnek.