Mobil Uyumlu Yoga Sitesi

Mobil Uyumlu Yoga Sitesi

Mobil Uyumlu Yoga Sitesi

Mobil uyumlu yoga web sitesi Google’ın en çok dikkat ettiği unsurlardan biri olan “kullanıcı deneyimi” açısından gerekli bir çalışmadır. Mobil uyumlu yoga web sitesi, akıllı telefon ve tablet kullanımının yaygınlaşmaya başlamasıyla beraber, günümüzde artık neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Yoga sitenizin mobil uyumlu olması, rakiplerinizin kolayca önüne geçmeniz ve sitenize sadık kullanıcılar gelmesi demektir.

Yapılan araştırmalar ve son yıllarda açıklanan verilere göre internet trafiğinin %70’inden fazlası mobil üzerinden sağlanmaktadır. Hal böyle olunca da evde kolaylıkla yapılabilen sporlardan biri olan yoga için pek çok kullanıcı, internetten en iyi ücretsiz yoga uygulamaları aramaları yapmaya başlamıştır.

Yoga Sitenizin Mobil Uyumlu Olması Neden Gereklidir?

Mobil uyumlu web sitelerinin azımsanamayacak kadar fazla kolaylıkları bulunmaktadır. Mobil uyumlu yoga web sitesi, daha geniş kitlelere ulaşarak sitenizi büyütmenizi sağlamaktadır. Ayrıca Bounce Rate adıyla bilinen hemen çıkma oranının düşmesi gibi kapsamlı ve uzun vadede işinizi kolaylaştıracak faydalı bir çalışmadır. İşte yoga sitenizin mobil uyumlu olması sonucunda elde edeceğiniz başarılar…

1. Arama Motoru Sıralaması

Google “kullanıcı deneyimi” unsuruna çok fazla dikkat etmektedir. Kullanıcıların büyük çoğunluğunun akıllı telefonlardan sitenize ulaşacaktır. Örneğin internete en iyi yoga videoları yazıldığında sitenizdeki yüksek çözünürlüklü ve akıllı cihazlara uygun videolara ulaşabilecekler. Böylece mobil uyumlu yoga web sitesi güzel bir kullanıcı deneyimi sağladığı için de siteniz arama motoru sıralamalarında üst sıralarda çıkacaktır.

2. Kullanıcının Sitede Kalma Süresi

Yoga sitenizin mobil uyumlu olması kullanıcılar açısından iyi bir deneyim olacaktır. Bu sayede sitenizi akıllı telefonundan ziyaret eden bir kullanıcının sitenizde vakit geçirme süresi artacaktır. Bu da hem sizin hem de Google için güzel bir başarı anlamına gelmektedir. Bu sayede evde yoga hareketleri yapmak isteyen bir kullanıcı sitenizde vakit geçirecek ve zamanla abone kullanıcı halini alacaktır.

3. Sitenizin Kolay Keşfedilmesi

Google için son derece önemli olan mobil uyumlu web siteler, artı puan kazanmaktadır. Bu sayede arama motoru sıralamalarında üst sıralarda çıkacağınız için, sitenizin keşfedilmesi de bir hayli kolay olacaktır.

Elbette bunun yanı sıra vermiş olduğumuz hizmetlerle, mobil uyumlu yoga sitesi için kaliteli çalışmalar yapmaktayız. Bunun yanı sıra keşif sonrası başka kullanıcılara önerilmesi için titizlikle çalışmaktayız.

4. Siteyi Geliştirme ve Yönetme Kolaylığı

Web sitenizin mobil duyarlı olması demek, hem yönetmek hem de geliştirmek için kolaylık anlamına gelmektedir. Üstelik maliyet açısından da daha hesaplı ve daha az masraflıdır. Bir yandan PC diğer yandan mobil cihazlar için iki kez çaba harcamayarak yalnızca tek bir yeri geliştirir ve kolaylıkla yönetirsiniz.

5. Kullanıcı Deneyimi Açısından Çok Önemli

Kullanıcıya üstün bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Kullanıcıların mobil cihazlarından en iyi ücretsiz meditasyon uygulamaları ararken, bizim geliştirdiğimiz sitenizi keşfedecek ve yoga başlangıç için sitenizi tercih edecekler. Üstelik yalnızca PC’ye uygun videolar değil, akıllı cihazlarından rahatlıkla izleyebilecekleri videolara ulaşabilecek ve bu sayede daimi ziyaretçilerinizde artış olacaktır.

Mobil Uyumlu Yoga Sitesi İçin Profesyonel Hizmetlerimiz

Sitenizin SEO kalitesi, hedef kitleye ulaşım kolaylığı, kullanıcıları yorum yapmaya teşvik edecek çalışmalar ve menülere kolay ulaşım sağlamaktayız. Ayrıca kullanıcı açısından zengin deneyim ve site sahibi için kolay bir yönetim gibi de pek çok hizmet sunmaktayız. Siteniz ve sitenizdeki yoga uygulamaları ekşi sözlük gibi sosyal platformlarda büyük ün kazanacağını ve hızlı bir şekilde büyüyeceğini garanti ediyoruz.

1. Responsive Site Tasarımı ve Altyapısı

Mobil uyumlu yoga sitesi istiyorsanız, sizlere responsive yani mobil tasarım hizmeti sunuyoruz. Tasarımımız sitenizin tablet ve akıllı cihazlarda açıldığında, sitenizde bulunan ücretsiz yoga videoları veya görsellerle anlattığınız yoga hareketleri gibi bölümlerin ekranda tam oturmasını sağlamaktadır. Ayrıca site hızınızı yavaşlatmayacak bir tasarım yapmaktayız.

2. Özel ve Özgün Temalar

Kullanmış olduğumuz size özel ve özgün temalarla rakiplerinizin kolayca önüne geçeceğinizin garantisini veriyoruz. Kullanmış olduğumuz temalar ilgi çekici ve kaliteli görünümdedir. Bu sayede siteniz göze hoş görünerek, etkileyici bir ilk izlenim yaratacaktır.

3. Kullanımı Kolay ve İşlevsel Bir Panel

Kaliteli bir web tasarımı yaptıktan sonra sizlere kullanımı kolay ve yoga konseptine uygun bir mobil uyumlu yoga sitesi teslim ediyoruz. İşlevsel bir panel sayesinde sitenizin tüm işlerini kolaylıkla halledebileceğiniz sitenizin kurulumu ve tasarımı konusunda bize güvenebilir, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Daha fazla detay için iletişim kurunuz.

#yoga #yogaizmir #yogaweb #onlineyoga #yogasitesi #pilates #yogaeğitmeni