Varyasyonlu Ürün Ekleme

Varyasyonlu Ürün Ekleme

Varyasyonlu ürün; bir ürün çeşidinin farklı renklerinin, ölçülerinin ya da modellerinin aynı ürün içinde sunulması, seçilebilmesi ve diğer varyasyonlardan farklı olarak ele alınmasıdır. Örneğin bir tişörtün kırmızı, mavi veya beyaz renklerde sunulması, S, M, L bedenlerin seçilebilmesi, hangi bedenlerde hangi renkler var ayırt edilmesi gibi seçenekler sunulmasına varyasyonlu ürün denir.

Varyasyonlu ürün eklemede, birçok e-ticaret sitelerinde, site size ait değilse her varyasyon için ayrıca ücret talep edilir. Bundan kurtulmanın en kolay kolu, kendi e-ticaret sitenizi oluşturmaktır.
Varyasyonlu ürün eklemek için web sitenizin yönetim bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğitim videolarını izleyerek tam verimli bir sonuç alamazsınız. Çünkü eğitimler, sizin temelinizin olduğu düşüncesi ile sadece o konuda verilir. Oysa siz ürün resmini ölçeklendirme ve ekleme konusunda da eksiklik yaşıyor olabilirsiniz. Bunun en kolay yolu, eğitim odaklı bir destek almaktır.

Bu konuda mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Ayrıca E-Ticaret siteniz yoksa, çok ekonomik fiyatlarla, çözüm sunduğumuzu unutmayın.

Bununla ilgili sorularınız olursa mutlaka iletip, ücretsiz destek ekibimizde 7/24 iletişim kurup yardım alabilirsiniz.