Yoga Pilates Eğitmeni Web Sitesi

Yoga Pilates Eğitmeni Web Sitesi

Yoga Pilates Eğitmeni Web Sitesi

Bu yazımızda Yoga Pilates Eğitmeni Web Sitesi Tasarımı konusunu işleyeceğiz. son zamanlarda fazlasıyla aranmaya başlanan tasarımlar arasına girdi. Bu konuda bizlerde özel tasarımlar geliştirmeye başladık. Talep üzerine tasarımın ara yüzünü hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz. Tasarımları Beğeneceğinize emin olduğumuz ara yüzleri bir hafta gibi kısa bir sürede hizmetinize sunuyor ve web sitenizi açıyoruz. Hayatımıza yeni girmemiş olsa da yeni popüler olan bu meslek dalı için internette çok fazla seçenek yok. Genelde özel yazılımlar tercih ediliyor. Bu da oldukça maliyetli bir sonuç çıkarıyor. Arayüz tasarımı ile sizlere sunulacaktır.

WordPress tarafından geliştirilen özel tasarlama araçlarıyla bu sorun ortadan kalıyor ve mobil uyumlu profesyonel sitenizi her mesleğe uygun şekle sokabiliyorsunuz. Bu konuda eğitim sınıflarını belirtmeniz yetiyor. Üstelik Youtube videoları gibi eğitim veya sizi tanıtan videoları da eklemeniz mümkün.

Burada sizler için sadece normal bir örnek sunmak istedik. Yoga Pilates Eğitmeni Web Sitesi Tasarımlarımız sizlerin isteğine göre düzenlenmekte ve gördüğünüz hiç bir şablona bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Sizin kurumsal renginize uygun tasarımlar hazırlanmakta ve en kısa sürede yayına açılarak arama motorlarına sunulmaktadır.

Tasarımlar diğer sitelere göre farklı mıdır?

Özel bir şablon veya tasarım yok. Profesyonel tasarımlar meslek gruplarına göre değişkenlik gösterir. Bunu siz belirlersiniz. Örneğin siz farklı bir alanda hizmet veriyorsunuz diyelim; bunun için hangi mesleği yapıyorsanız içeriklerini ona göre düzenlemeniz yeterli.

Hazırlanma süreci uzun mudur?

En önemli etken içeriklerdir. Sizler içerikleriniz ne kadar kısa sürede iletirseniz bizler de o kadar kısa sürede web sitenizi teslim ediyoruz. Bu süreçte sadece bizim değil sizin de hızlı olmanız en önemli etkenlerden birisi. Ancak bizler de sektörel bilgilerimizi kullanarak içerik doldurma konusunda sizlere destek olmaya devam ediyoruz. Sosyal medya entegrasyonu seo motoru kurulumu WhatsApp iletişim gibi eklentileri de hazırlayıp anahtar teslim web sitesi projesi iletiyoruz.

Web sitesi tasarımını yönetebilir miyim?

Evet yönetebilirsiniz ancak bizim sizden böyle bir beklentimiz yok. Ömür boyu site güncelleme hizmetimiz ücretsizdir ve siz sadece işinize bakın biz gerisini hallediyoruz. Yani herkes kendi işini yapıyor ve sizin değerli zamanınızı kendi işinize ayırmanızı sağlıyoruz. Üstelik 7/24 iletişim kurabiliyor ve talepleriniz iletebiliyorsunuz.

Size nasıl ulaşabilirim?

Sizlere WhatsApp butonuyla 7/24 ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz. Sadece sabah 4:00 ile 8:00 saatleri arasında sunucu ve müşterilerimize ait web sitelerinde içerik güncelleme hizmetlerimiz nedeniyle destek mesajlarınızı öğleden önce saat 11:00 gibi yanıtlıyoruz. Diğer saatlerde dilediğiniz an bize ulaşabilir iletişim kurabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. İnstagram hesabımıza da @mcmibsm adresinden ulaşmanız mümkün.

İnşaat Web Sitesi tasarımlarımız için TIKLAYINIZ

×